По вулиці Головачова напроти будинків № 17, №19 та №21 відбувається руйнація та знищення Оборонного валу X-XVII сторіччя. Частка городища Васильківської фортеці, яка відігравала головну роль у захисті Київської Русі і була центральною фортецею Стугнянської оборонної лінії, сьогодні просто ріжуть ковшами бульдозери а культурний шар землі вивозять невідомо куди. На час фіксації руйнувань пам’ятки археології національного значення роботи не проводились і  забраний з валу ґрунт було вже вивезено.Звертаємся до міської влади, громадських організацій, істориків та краєзнавців, терміново втрутитись в ситуацію, припинити руйнування та по можливості домогтись відтворення зруйнованої частини зазначеного об’єкту історико-культурологічної спадщини міста Василькова. 


2 Коментарі

  1. Це просто жах! Народ вже оскотинився на стільки, що заради зручного в'їзду свого авто у двір ладен знести споруди тисячолітньої давності. Заради свого жлобського Я, яке за своє нікчемне життя ніхера не створило крім купи гімна, нищить безцінні памятки історії.
    Цю бидлоту, що руйнує древні вали Василькова, треба відповідно їх рівню розумового розвитку тупо відпиздити до кровохаркання; накормити святою землею валів, що сотні років боронили Васильків від таких же уродів; хати їхні по вул.Головачова, 19 - 25 спалить,а на їх місці влаштувати автостоянки. Іншого ці дебіли не заслуговують.
    Влад Ней.

    ВідповістиВидалити
  2. Влад, я не считаю себя скотиной, и не нужно равнять это слово ко всем пожалуйста.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Нові Старіші